The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

MEIE KALAD OLELUSVÕITLUSES

Tootekood: PMT20004
Peakategooria: Raamatud
Tarnija: Pro Marine Trade
Ühik: tk
Tootekirjeldus:
Rohkete illustratsioonidega raamatus tutvustatakse Eesti vetes elavate kalade levikut, eluviise, kasvutempot, kudemist, noorjärkude arengut, toitumist, kalade arvukuse kujunemist ja seda määravaid tegureid. Rohkesti tähelepanu on pööratud kalade kohastumisvőimele ja sellega seotud käitumise iseärasustele. Raamatust leiavad teavet nii harrastuskalastajad kui muidu kalahuvilised keskmisest koolieast alates. 289 lehekülge.
16.00 €
KAUP ON LAOS

Vaata lisaks

EESTI M...
EESTI MAGEVEEKALAD
Raamatus kirjeldatakse Eestis elavaid mageveekalu, tutvustatakse nende levikut, eluviise, sigimist, toitumist jms; őpetatakse kalaliike eristama, antakse lühiülevaade meie mageveekogudest, kalade haigustest ja parasiitidest ning kalavarude seisundist. Raamatust leiavad teavet harrastuskalastajad ja kutselised kalurid, őpilased, üliőpilased ja őpetajad, bioloogid ja loodushuvilised. 240 lehekülge.
PMT20005
Hind: 12.15 €
VÄLISMA...
VÄLISMAA KALAKOHAD

Raamat „Välismaa Kalakohad“ sisaldab 15 juttu, mis annavad nõuandeid kuidas ja mis kala antud veekogust püüda. Lood on kirjutatud isiklike kogemuste põhjal. Raamatu 208 leheküljelt leiab infot järgmistest kalastuskohtadest:

 

Ahvenamaa (Kasvik)

Ahvenamaa (Torsholm)

Stabburselvi jõgi (Norra)

Lingen (Norra)

Fredrikstad (Norra)

Alaska

Rootsi

Rootsi Lapimaa

Holland

Tutonchana jõgi (Venemaa)

Karjala (Venemaa)

Sloveenia mägijõed

Tornio (Soome)

Uus-Meremaa

 

Keel: Eesti

PMT200014
Hind: 21.95 €
MERIFOR...
MERIFORELLI RAAMAT
Raamatu esimeses osas antakse ülevaade meriforelli bioloogiast ja ökoloogiast - vaadeldakse elu soolases ja magevees, käsitletakse haigusi, taastootmist, inimtegevuse mőjusid, kaitset jms. Teises osas vaadeldakse meriforellipüügi iseärasusi nii harrastuslike kui kutseliste vahenditega, sealjuures on pőhirőhk asetatud sportlikule meriforellipüügile - varustusele, taktikale, püügilugudele jms. Raamatust leiavad teavet harrastuskalastajad, teadlased, tudengid jt. kalahuvilised. 160 lehekülge.
PMT20003
Hind: 14.40 €
SAILING...
SAILING DIRECTIONS FOR ESTONIAN WATERS
Raamat annab ülevaate Eesti vetes sőitjatele, hőlmates sadamaid, vee- ja ranniku informatsiooni, mida ei saa näidata graafiliselt merekaartidel, ning mis ei ole kergesti kättesaadav ka mujalt. Samuti sisaldab raamat üksikasjalikku informatsiooni rannalähedaste asulate kohta, aerofotosid, skeeme, rannikul paiknevate teenuste infot ning ilmastiku ja hüdroloogia ülevaateid. Raamat on inglisekeelne.
PMT200010
Hind: 52.60 €
« Tagasi tooteid sirvima
Beuchat Wichard Navionics Fladen Hempel GFN Wilks Lenco Marine