The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

RAHVUSVAHELINE LAEVAKOKKUPÕRGETE VÄLTIMISE EESKIRI - 1972

Tootekood: PMT20009
Peakategooria: Raamatud
Tarnija: Pro Marine Trade
Ühik: tk
Tootekirjeldus:
Veeteede Ameti poolt välja antud käsiraamat Rahvusvaheline laevakokkupőrgete vältimise eeskiri 1972 (COLREG-72)”. 173-leheküljeline tavaformaadis ja kővas köites raamat eesti ja inglise keeles. Viimati ilmusid analoogsed rahvusvahelised reeglid laevade kokkupőrgete vältimiseks eestikeelsena 1938. a, kuna pärast Teist maailmasőda oli merenduses valdavaks vene keel ja ametliku eestikeelse tőlkeni ei jőutudki. Tänaseni kehtiva laevakokkupőrgete vältimise eeskirja vőttis Rahvusvaheline Mereorganisatsioon (IMO) vastu 1972. aastal. 1991. a ühines Eesti Vabariik rahvusvahelise laevakokkupőrgete vältimise eeskirja konventsiooniga ja see avaldati 2005. a Riigi Teataja II osas. Veeteede Ameti välja antud käsiraamat Rahvusvaheline laevakokkupőrgete vältimise eeskiri 1972 on 2005. a Riigi Teatajas ilmunud konventsiooni eesti- ja ingliskeelne täistekst koos lisade, kommentaaride ja joonistega.
15.21 €
KAUP ON LAOS

Vaata lisaks

SAILING...
SAILING DIRECTIONS FOR ESTONIAN WATERS
Raamat annab ülevaate Eesti vetes sőitjatele, hőlmates sadamaid, vee- ja ranniku informatsiooni, mida ei saa näidata graafiliselt merekaartidel, ning mis ei ole kergesti kättesaadav ka mujalt. Samuti sisaldab raamat üksikasjalikku informatsiooni rannalähedaste asulate kohta, aerofotosid, skeeme, rannikul paiknevate teenuste infot ning ilmastiku ja hüdroloogia ülevaateid. Raamat on inglisekeelne.
PMT200010
Hind: 52.60 €
ÜRO MER...
ÜRO MEREÕIGUSE KONVENTSIOON
Eesti Veeteede Ameti ja Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi väljaanne on abiks mereőiguslike küsimuste lahendamisel. Paralleeltekst eesti ja inglise keeles, 367 lehekülge.
PMT00014
Hind: 15.77 €
INGLISE...
INGLISE-EESTI MERESÕNARAAMAT

Meresőnaraamat sisaldab üle 30 000 märksőna, lisaks sama mahuka eesti-inglise terminiloendi ning arvukalt merenduses kasutatavaid lühendeid. Sőnaraamatusse on koondatud vőimalikult palju merendusega haakuvate valdkondade termineid.

PMT00017
Hind: 11.88 €
« Tagasi tooteid sirvima
Victron Energy Marlow Silva Jotun Casio Nuova Rade Navionics Cobra Marine

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis