The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

PUHASTUSVAHEND PLEKSIKLAASILE- VUPLEX, 440 ml

Tootekood: LMVU375
Peakategooria: Puhastus- ja hooldusvahendid
Tarnija: Pro Marine Trade
Ühik: ml
Ühikule vastav kogus: 440
Tootekirjeldus:

VuPlex puhastab, kaitseb ja poleerib pleksiklaasi ja muud värvilist plastikut. Toode oli algselt loodud kasutamiseks lennunduses, kuid tänu headele omadustele on sellest saanud ka hea abivahend ka muudes valdkondades ja kasutuskohtades nagu paadid (aknad, paneelid), autod (esituled, armatuur), haagissuvilad, kodune majapidamine jne. Sobib ideaalselt ka motokiivrite visiiri ja prillide puhastamiseks ja poleerimiseks. VuPlex ei sisalda abrasiivseid aineid, kuid eemaldab effektiivselt plastiku- ja pleksiklaasi pinnalt mustuse ning samas katab pinna õhukese kaitsekihiga, mis annab pinnale ilusa läike ja läbipaistavuse. Uutele pindadele kantud VuPlex takistab vananemist. Olemasolevatel pindadel jätab VuPlex pärast pealekandmist taastatud ja täiuslikult taastatud ja puhta pinna. Isegi mikrokriimustused muutuvad nähtamatuks - eriti levinud probleem on see haagissuvilate ja paatide pleksiklaasist- ja akrüülakende puhul. Kasutamine: Pihustage vahendit lihtsalt puhastatud ja kuivale pinnale, mida soovite hooldada, pühkige ja puhastage tekstiilriidega, kuni see on peaaegu kuiv. Seejärel kasutage poleerimiseks teist ja kuiva tekstiilriiet. Toodetud Austraalias. Kogus: 440 ml.

29.90 €
Kuumakse
5.08 €
KAUP ON LAOS

Vaata lisaks

PAADI P...
PAADI PUHASTUSHARI- LALIZAS

Paadi puhaskomplekt koosneb pesemisharjast ja küürimisharjast ning teleskoop varrest. Kasutatakse nii pehmeks- kui tugevamaks mehaaniliseks puhastamiseks. Harjad on valmistatud plastikust ja PVC-st, kaitstes komplekti soola-, vee- ja päikesekahjustuste eest. Alumiiniumist varre teises otsas on keermega paigaldatud pootshaak. Harja vars on 105 cm pikk, pikendamisvõimalusega kuni 179 cm.

L50906
Hind: 29.92 €
PARANDU...
PARANDUSKOMPLEKT- EPOKSIID, LEVANTE, 0,6 l
Sobilik kasutamiseks väiksemateks parandustöödeks plastikpaatidel üleval- ja allpool veeliini. Komplekt sisaldab: 500 ml polüestrit, 100 ml kõvendit, kaks 20 x 30 cm klaaskiud riiet, pintslit, kindaid ja segamisnõud.
65.520.10
Soodushind: 42.99 € (Tavahind: 49.42 €)
POLEERI...
POLEERIMISVAHEND- AUTOSOL, MARINE SUPER GLOSS, 1 l

Marine Super Gloss Polish tekitab kõrgeima läike. See on välja töötatud lihvimisjälgede ja hologrammide, mille on põhjustanud masina poleerimine või keskkonnamõjud, veatuks eemaldamiseks. Marine Super Gloss Polish annab pindadele ja värvile särava läike. Sobib kõigile klaaskiust/plastik või värvitud pindadele. On mõeldud nii uutele kui ka puhastatud pindadele. Silikoonivaba. Eemaldab lihvimisjäljed (P3.000). Sobilik kasutatamiseks teise sammuna pärast Autosol Marine Compund-i kasutamist.

AS11SK5311
Hind: 39.90 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- AUTOSOL, MARINE WOOD & TEAK CLEANER, 500 ml

Määrdunud ja / või hallide puitpindade põhjalikuks puhastamiseks paatidel või teistel välistingimustes asuvatel puitpindadel. Peaaegu lõhnatu, hästi imenduv ja heade puhastusomadustega.

AS11SK5360
Hind: 15.90 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- AUTOSOL, WATERLINE CLEANER, 500 ml
Autosol Marine Waterline Cleaner on tõhus puhastusvahend värvimuutustega ja vetikatega kaetud paadipindadele veeliinil ja selle kohal. See lahustab mustuse ja kergema rooste metallil, sisaldab korrosiooni inhibiitoreid.
AS11SK5710
Hind: 11.90 €
« Tagasi tooteid sirvima
Ultraflex Akzo Nobel Optima Batteries Gulf ACR Electronics Silva Nasiol Maritim

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis