The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

RESTUBE, AUTOMAATNE

Tootekood: RT-00901-R
Peakategooria: Päästevestid, Ohutusvestid
Tootja: Restube
Tarnija: Pro Marine Trade
Ühik: tk
Tootekirjeldus:

Restube on innovaatiline päästepoi/tuub, mis on loodud kasutamiseks praktiliselt kõikidele veespordi aladega tegelejatele ja vees või veel liikumise harrastajatele, pakkudes mugavat alternatiivi päästevestile/paukvestile. Ujuvus 70 N. Väike, kerge ning taaskasutatav. Automaatselt veega kokkupuutel täituv. Tagades vees hättasattunu pinnalpüsimise kuni abi saabumiseni. Restube on korduvkasutatav - lihtsalt paigalda uus standartne gaasiballoon ning päästik.

99.90 €
Kuumakse
6.22 €
KAUP ON LAOS

Vaata lisaks

ISETÄIT...
ISETÄITUV PÄÄSTEVEST- MARINEPOOL 165 N, AERO PRO, HALL
Isetäituv SOLAS nõuetele ja Euroopa Liidu standarditele vastav Marinepool päästevest. Uus mudel ! 165 N. AERO ergonoomiline disain teeb selle kandmise väga mugavaks. Sobilik kasutamiseks kõikide kategooria veesõidukites.
M57202590
Soodushind: 99.99 € (Tavahind: 108.80 €)
ISETÄIT...
ISETÄITUV PÄÄSTEVEST- MARINEPOOL 220 N, AERO PRO, VALGE
Isetäituv SOLAS nõuetele ja Euroopa Liidu standarditele vastav Marinepool päästevest. Uus mudel ! 220 N. AERO ergonoomiline disain teeb selle kandmise väga mugavaks. Sobilik kasutamiseks kõikide kategooria veesõidukites.
M57202596
Hind: 165.00 €
I-FLOAT...
I-FLOAT BALTIC, 150 N, MANUAALNE
iFloat on täiesti uus toode, mille eesmärk on anda kasutajale maksimaalne liikumisvabadus ja mugavus. Isetäituv päästevahend on paigaldatud ümber vöökoha käivasse spetsiaalsesse kotikesse. Vajadusel tõmmatakse iFloat sealt välja, asetatakse ümber kaela ja avatakse täitemehhanism. 150 N. Eriti sobilik kasutamiseks pikamaa-ujujatel.
BAL1699
Hind: 149.00 €
« Tagasi tooteid sirvima
Bel-Ray Vesper Marine Nash Sports Sierra Optima Batteries Kenko Eval Raymarine

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis