The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

KÜTUSELISAND- BARDAHL PETROL INJECTOR CLEANER, 500 ml

Tootekood: BAR12105
Peakategooria: Õlid, Määrded
Tootja: Bardahl
Tarnija: Pro Marine Trade
Ühik: ml
Ühikule vastav kogus: 500
Tootekirjeldus:
Bardahl Injector Cleaner on uue pőlvkonna sünteetiline mittekorrodeeruv kőrgsurve pihustite puhasti. On tőhus sissepritsesüsteemi erinevatele detailidele. Puhastab ja kaitseb sissepritsesüsteemi (pihustid, klapid, pumbad, pőlemiskamber jne.) ning kőrvaldab süsiniku ning teised setted. Suurendab oktaanarvu ning sellega parandab jőudlust ja vőimsust. Hoiab ära pihustite ja pumba ummistumise kőrvaldades kütuses sisalduva kondenseerunud vee. Tänu headele hőőrdeomadustele vähendab kütuse kulu kuni 10 %. Tänu oma őlitamisomadustele vähendab mootori müra ja kulumist. Lisaks vähendab väljuvaid heitgaase.
17.96 €
KAUP ON LAOS

Vaata lisaks

VEEKIND...
VEEKINDEL MÄÄRE- BARDAHL CAP HORN, 400 g

Bardahl Cap Horn määrde koostis baseerub kaltsium seebil, kőrgrafineeritud mineraalőlil ja polümeeril, mis on spetsiaalselt välja töötatud mereveega kokkupuutuvate materjalide ja detailide kaitseks ning määrimiseks. Määrde vastupidavus mereveele tagab nii laagrite, avatud hammasratastele, kui ka trossidele suurepärase määrduvuse isegi rasketes ilmastikuoludes. Suurepärane vastupidavus vee väljauhte suhtes. Nakkub hästi metalliga ja ja tagab hea isolatsiooni. Kuluvuse kaitse ja vastupidavus suurtele koormustele. Vastab NATO tehnilistele nőuetele antud valdkonnas (460 G / Navy 7420B GAI (Grease Joints Immersed)).

BAR1790
Hind: 11.90 €
PUHASTU...
PUHASTUSAINE- FUEL SYSTEM PARTS CLEANER, 400 ml

Bardahl Fuel System Parts Cleaner eemaldab karburaatoritest värnitsa ning vaigu, vabastab automaatsed őhuklapid, puhastab düüsid ja ventiilid. Taastab karburaatori efektiivsuse, vähendades seeläbi kütusekulu. Taastab ühtlase tühikäigu. Sobib sissepritse detailide puhastamiseks.

BAR60004
Hind: 10.30 €
ROOSTES...
ROOSTES DETAILIDE AVAJA- BARDAHL PENETRATING OIL, 400 ml

Bardahl Penetrating Oil tungib süvitsi kinnisööbinud poltide keermete vahele. Avab kinnioksüdeerunud detailid. Tekitab edasist korrodeerumist takistava määrdekelme. Hea määrdevőimega ning eemaldab ka kriuksumised. Tänu väga heale tungivusele on sobilik raskesti ligipääsevate detailide töötlemiseks.

BAR1123
Hind: 8.60 €
MEREMÄÄ...
MEREMÄÄRE- BELRAY, 472 ml

Bel Ray Marine Grease on suure jőudlusega, mitmeotstarbeline, vee- ja merekindel määre. Ideaalne laagritele ja muudele määrimist vajavatele mehhanismidele. Tänu määrde alumiiniumlisanditele ei sula ega jookse mehhanismidest välja. Tugevam mehaaniline stabiilsus ja kulumiskindlus.

M13781009
Hind: 13.40 €
PAADI R...
PAADI REDUKTORIÕLI- SIERRA SYNTHETIC BLEND, 0.95 l
Sierra Synthetic Blend on sünteetiline, kvaliteetne reduktoriőli. Spetsiaalselt välja töötatud, kasutamiseks merevee- ja ka magevee tingimustes. Kasutamiseks uutes ja suure jőudlusega mehhanismides. Vähendab hőőrdumist ja tagab kaitse laagritele, hammasratastele ja teistele liikuvatele osadele Sobib asendamaks ka järgmisi tootjate poolt etteantud reduktoriőlisid: Mercury (Quicksilver) Hi-Performance Blend; OMC (System Matched) Ultra-HPF Blend; Yamaha (Yamalube) LUB-GEARL-11-00.
USP189650-2
Hind: 18.07 €
« Tagasi tooteid sirvima
Barigo Owatrol Lowrance Sonca Teamac Sika Pentax Life Cell

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis