The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

PAADIMOOTORI ÕLI- GULFPRIDE 3000 2 T, 4 L

Tootekood: GPRIDE3000/4
Peakategooria: Õlid, Määrded
Tootja: Gulf
Tarnija: Pro Marine Trade
Ühik: l
Ühikule vastav kogus: 4
Tootekirjeldus:

Gulfpride 3000 on esmaklassiline mootoriõli, mis mõeldud vesi-jahutusega kahetaktiliste paadimootorite jaoks. Vastab enamike paadimootorite tootjate (Johnson, Evinrude, Mercury, Yamaha, Suzuki jne.) kvaliteedinõetele. Õli omab heakskiitu ka NNMA (National Marine Manufacturers Association) poolt.

30.40 €
KAUP ON LAOS

Vaata lisaks

PAADIMO...
PAADIMOOTORI ÕLI- GULFPRIDE DFI 3000 2T, 4 L

Gulfpride DFI 3000 on poolsünteetiline, kahetaktiliste paadimootorite õli. Sobilik kasutamiseks uutes ja suure jõudlusega vesi-jahutusega päramootorites. Vastab enamike paadimootorite tootjate (Johnson, Evinrude, Mercury, Yamaha, Suzuki jne.) kvaliteedinõetele. Õli omab heakskiitu ka NNMA (National Marine Manufacturers Association) poolt.

GPRIDE3000DFI/4
Hind: 34.80 €
PAADIMO...
PAADIMOOTORI ÕLI- GULFPRIDE 4004 4T, 4 L

Gulfpride 4004 on sünteetiline mootoriõli, mõeldud vesi-jahutusega neljataktiliste paadimootorite jaoks. Gulfpride 4004 vastab enamike laevatootjate (nagu näiteks Johnson, Evinrude, Mercury, Chrysler, Yamaha, Suzuki, Honda ja paljude teiste rahvusvaheliste laevatootjate) kvaliteedi nõuetele. Gulfpride 4004 sobib ideaalselt järvedel, jõgedel ja rannikualadel kasutatavatele laevadele ning õli võib kasutada alati, kui tootja on märkinud kvaliteedinõudeks NMMA (National Marine Manufacturers Association) poolt kehtestatud Recertified FC-W3.

GPRIDE4004/4
Hind: 26.34 €
PAADI R...
PAADI REDUKTORIÕLI- SIERRA PREMIUM BLEND, 0.95 L

Sierra Premium Blend on kvaliteetne reduktoriõli. Spetsiaalselt välja töötatud, kasutamiseks merevee- ja ka magevee tingimustes. Vähendab hõõrdumist ja tagab kaitse laagritele, hammasratastele ja teistele liikuvatele osadele. GL-5 klassi määrdeiane.

USP189600-2
Hind: 12.38 €
« Tagasi tooteid sirvima
Princeton Minn Kota Gerber Navionics Superwinch Pretech Ron Marks Viking