The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

RAADIOMAJAKAS RESCUE ME, PLB1

Tootekood: PRO-PLB1
Peakategooria: Muu pääste- ja ohutusvarustus
Tootja: Ocean Signal
Tarnija: Pro Marine Trade
Ühik: tk
Tootekirjeldus:

Kõikjal, kus te merel, maismaal viibite, annab RescueMe PLB1 kindluse, et globaalseid hädaabiteenuseid saab teavitada nupuvajutusega. RescueMe PLB1 saab ühe käega käitada ka kõige keerulisemates olukordades. Lihtne vedruga laetud klapp katab aktiveerimisnupu, vältides tahtmatut kasutamist.

  • 30 % väiksem kui konkureerivad mudelid
  • Sobilik kinnitamiseks päästevesti külge
  • Sissetõmmatav antenn
  • 7-aastane aku eluiga
  • 7-aastane garantii
  • 24-tunnine tööiga
  • Suure heledusega stroobituli > 1 kandelat
  • 66 kanaliga GPS-vastuvõtja
  • Unikaalne kinnitusklamber
  • Ühildub ülemaailmse Cospas Sarsati päästesüsteemiga

 

Rescueme PLB1 töötab ainsa ametlikult tunnustatud ülemaailmse spetsiaalse otsingu - ja päästesatelliitide võrgustikuga (mida käitab Cospas Sarsat). Kuna seda rahastavad valitsused, siis selle teenuse kasutamise eest tasu ei võeta. Kui seade on aktiveeritud, edastab funktsioon RescueME PLB1 satelliidilingi kaudu teie asukoha ja ID päästekoordinatsioonikeskusele. Teie lähedal asuvaid päästeteenistusi teavitatakse viivitamatult teie hädaolukorrast .

 

 

329.00 €
Kuumakse
13.16 €
KAUP ON LAOS

Vaata lisaks

MOB+ JU...
MOB+ JUHTMEVABA SÜSTEEM MOOTORI VÄLJALÜLITAMISEKS
Universaalne häiresüsteem väikelaevnikele. Süsteemi baasosa ühendatakse mootori elektrissüsteemi. Komplekti kuuluva juhtmevaba lüliti abil antakse koheselt häiresignaal paadisolijatele, "mees üle parda"(MOB) juhtumisel. Samuti võimaldab xTag lüliti mootori juhtmevabalt seisata. Komplektiga on eraldi võimalik ühendada ka xMOB lülitiga xBand randmepaelad (tootekood M14601520), mida saavad lisaks kasutada kuni 3 pardalviibijat.
M14601504
Hind: 282.00 €
PÄÄSTEK...
PÄÄSTEKOMPLEKT M.O.B - LALIZAS, KOLLANE

Lalizas MOB- päästekomplekt on pakitud pehmesse ja kergesti puhastatavasse PVC materjalist kotti, mida on võimalik kinnitada reelingule. Komplektis päästeling ja 50 m pikkune ujuvast materjalist viskeliin.

L20440
Soodushind: 59.99 € (Tavahind: 63.44 €)
LED-TUL...
LED-TULI PÄÄSTEVESTILE, SAFELITE IV
Vilkuv LED-tuli Lalizas Safelite IV. Automaatselt vees aktiveeruv. Valmistatud vastavalt SOLAS nõuetele. LED-tuli pakub madalamat tarbimist ja pikemat eluiga. Tulel on on-off nupp selle sisse-välja lülitamiseks veest väljas. Liitiumaku tagab 5-aastase tööea ja üle 8-tunni pikkuse pideva plinkimise. Universaalne kinnitusklamber.
L723491
Hind: 14.90 €
MOOTORP...
MOOTORPAAT - NORDLINE 51

Mootorpaat Nordline 51 on enim kiidetud ja väga pikka aega kasutuses olnud professionaalne mootorpaat kalapüügiks. Paat on laia põhjaga ja seest väga ruumikas. Monoliitne kiiluballast annab mootorpaadile ülimalt hea stabiilsuse. Kaugjuhtimiseks pakume eraldi pardakonsooli. Vööris on ruumikas panipaik ankrule, ahtris bensiinipaagile ja akule. Mootorpaat on kõrge pardaga ja sobilik on pika jalaga mootor. Vööri osa on projekteeritud nii, et laine vett paati ei pritsi. Sobilikuks kasutusalaks on meri ja terava lainega veekogud. Paati on võimalik komplekteerida vastavalt soovile erinevate lisadega ning valmistada erinevates värvides. Tegemist on ühe parima veesõidukiga rannikuvetes. Paadi pikkus: 5,15 m, laius: 1,7 m, kaal: 210 kg, parda kõrgus: 0,7 m, süvis: 0,2 m, soovituslik mootor kuni: 25 HJ, kategooria: D. Komplektis: vööri konks, päralaud, aerutullipesad, ankru kast vööris, dokumentatsioon. CE sertifikaat. Garantii 2 aastat. Toodetud Eestis. Kommentaar: Nordline 51 kiirus 20 HJ 2T mootoriga koos kahe inimesega vastu voolu oli 37 km/h. Mootorpaat näitas ennast äärmiselt stabiilsena nii väikse kui suure koormuse juures. Isegi 6 inimesega paadi ühes pardas ei kaldunud paat ümber.

NORD-51
Hind: 3500.00 €
TALIÕNG...
TALIÕNGE KOMPLEKT - SONICOR, 2 TK, 24"ML/24" UL, 13 FISHING

Täiustage oma jääpüügi varustuse arsenali 13 Fishing Sonicor jääpüügi komboga. Kahest ridvast ja rullist koosnev kombo. Ridvad on erinevate testidega, ML ja UL. Ridvad on ehitatud tugevast klaaskiust toorikutega vastupidavuse tagamiseks, roostevabast terasest poleeritud rõngastega. Rullil on üks kuullaager ühtlaseks kerimiseks ning kerge grafiidist korpus ja rootor optimaalse jõudluse tagamiseks. Ritvade pikkus 61 cm.

RVNE-SCC3-2PK
Hind: 59.99 €
« Tagasi tooteid sirvima
Yak Barigo Casio Pretech Albin Pump Marine Flojet StarBrite Helly Hansen

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis