The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

MÜRKVÄRV- PRECISION PREMIUM + ANTIFOULING, SININE, 1 l

Tootekood: PR-PRE-AF-BLUE/1
Peakategooria: Mürkvärvid
Tootja: Teal & Mackrill Ltd.
Tarnija: Teal & Mackrill Ltd.
Värv: Sinine
Ühik: l
Ühikule vastav kogus: 1
Tootekirjeldus:
Tugev ja effektiivne mürkvärv tunnustatud Inglise tootjalt Teal & Mackrill. Precision Premium+ on uus modifitseeritud ja täiustatud mürkvärv, mis on toodud turule peale pikaajalist arendustööd ja katsetusi 2017 aastal. Sobib plastik-, puit-, teraspaatide põhja värvimiseks, mille kiirus ei ületa 30 sõlme. Ei sobi alumiiniumpaatidele ! Tegu on kauakestva mürgiga ja toimeaeg on 18-24 kuud. Värvikulu: 10 m2/liiter. Optimaalne kattuvus: 2 kihti. Vedeldamiseks kasutada Precision Antifouling Thinnerit.

Failid:
Soodushind: 39.99 €
(Tavahind: 52.90 €)
Kuumakse
13.26 €
KAUP ON LAOS
Tootekood Pilt Nimi Hind Kogus
PR-PRE-AF-RED/1
MÜRKVÄRV- PRECISION PREMIUM + ANTIFOULING, PUNANE, 1 l
Saadavus: KAUP ON LAOS
39.99 €

Vaata lisaks

KRUNTVÄ...
KRUNTVÄRV- PRECISION ANTIFOULING PRIMER & BARRIER COAT, HALL, 1 l
Precision Antifouling Primer & Barrier Coat on universaalne ja hea kattuvusega kruntvärv, mis on mőeldud kasutamiseks nii üleval- , kui allpool veeliini. Sobilik ka tundmatu värvikihi ühildamiseks Precision sarja värvidega. Värvikulu: 10 m2/l.
PR-APRIMER/1
Hind: 27.90 €
KRUNTVÄ...
KRUNTVÄRV- PRECISION ANTIFOULING PRIMER & BARRIER COAT, HALL, 2.5 l
Precision Antifouling Primer & Barrier Coat on universaalne ja hea kattuvusega kruntvärv, mis on mőeldud kasutamiseks nii üleval- , kui allpool veeliini. Sobilik ka tundmatu värvikihi ühildamiseks Precision sarja värvidega. Värvikulu: 10 m2/l.
PR-APRIMER/2.5
Hind: 64.90 €
LIBISEM...
LIBISEMISVASTANE TEKIVÄRV- PRECISION A/S DECK PAINT, VALGE, 1 l
Precision Anti-Slip Deck Paint on, eelnevalt valmis segatud teraline libisemisvastane tekivärv, mis tagab suurepärase libisemiskindluse kõikjal. Precision Anti-slip Deck Paint on sobilik kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes, ehk kőikjal, kus on vaja tagada kindel jalgealune ja libisemisvastane pind. Sobilik kasutusala: puit-, metall- ja plastikpinnad. Värvikulu: 6-10 m2/l.
PR-ASDP-WHITE/1
Hind: 29.90 €
MÜRKVÄR...
MÜRKVÄRVI VÄRVIMISKOMPLEKT
Spetsiaalne töövahendite komplekt mürkvärvi pealekandmiseks: Komplekt sisaldab: värvialus, kattumisvastase värvi tarbeks spetsiaalne madala karvaga rull koos varrega, spetsiaalne pintsel, ühekordsed kaitsekindad, ühekordne kaitseülikond, pritsme-/tolmumask, kaitseprillid, kaitsev põrandakate, segamispulk, maalriteip.
PR-AF-KIT
Hind: 34.90 €
« Tagasi tooteid sirvima
Feldten Marine Nash Sports Chillbean WOW StarBrite Viking Lewmar NASA Marine

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis