The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

MULTIFUNKTSIONAALNE MÄÄRE- GULF 400

Tootekood: USPG100315
Peakategooria: LÕPUMÜÜK / OUTLET
Tootja: Gulf
Tarnija: Pro Marine Trade
Ühik: tk
Tootekirjeldus:
Gulf Multi Functional Fluid omab korrosioonivastast toimet ja sobilik kasutamiseks terase-, messing-, vask- ja alumiinium sőlmedel. Samuti vőib määret ohutult kasutada elektriliste komponentide nagu starterite-, generaatorite- ja elektrimootorite-, releede-, lülitite- ja kontaktide määrimiseks ja hooldamiseks. Sobilik kasutamiseks eelkőige niisketes tingimustes sh.veesőidukid.
Soodushind: 3.95 €
(Tavahind: 5.98 €)
KAUP ON LAOS

Vaata lisaks

PAADI R...
PAADI REDUKTORIÕLI- SIERRA PREMIUM BLEND, 0.95 L

Sierra Premium Blend on kvaliteetne reduktoriõli. Spetsiaalselt välja töötatud, kasutamiseks merevee- ja ka magevee tingimustes. Vähendab hõõrdumist ja tagab kaitse laagritele, hammasratastele ja teistele liikuvatele osadele. GL-5 klassi määrdeiane.

USP189600-2
Hind: 12.38 €
PAADI R...
PAADI REDUKTORIÕLI- SIERRA SYNTHETIC BLEND, 0.95 L

Sierra Synthetic Blend on sünteetiline, kvaliteetne reduktoriõli. Spetsiaalselt välja töötatud, kasutamiseks merevee- ja ka magevee tingimustes. Kasutamiseks uutes ja suure jõudlusega mehhanismides. Vähendab hõõrdumist ja tagab kaitse laagritele, hammasratastele ja teistele liikuvatele osadele Sobib asendamaks ka järgmisi tootjate poolt etteantud reduktoriõlisid: Mercury (Quicksilver) Hi-Performance Blend; OMC (System Matched) Ultra-HPF Blend; Yamaha (Yamalube) LUB-GEARL-11-00.

USP189650-2
Hind: 18.07 €
PAADIMO...
PAADIMOOTORI ÕLI- GULFPRIDE 3000 2 T, 1 L

Gulfpride 3000 on esmaklassiline mootoriõli, mis mõeldud vesi-jahutusega kahetaktiliste paadimootorite jaoks. Vastab enamike paadimootorite tootjate (Johnson, Envirude, Mercury, Yamaha, Suzuki jne.) kvaliteedinõetele. Õli omab heakskiitu ka NNMA (National Marine Manufacturers Association) poolt.

GPRIDE3000/1
Hind: 9.64 €
PAADIMO...
PAADIMOOTORI ÕLI- GULFPRIDE 4004 4T, 1 L

Gulfpride 4004 on sünteetiline mootoriõli, mõeldud vesi-jahutusega neljataktiliste paadimootorite jaoks. Gulfpride 4004 vastab enamike laevatootjate (nagu näiteks Johnson, Evinrude, Mercury, Chrysler, Yamaha, Suzuki, Honda ja paljude teiste rahvusvaheliste laevatootjate) kvaliteedi nõuetele. Gulfpride 4004 sobib ideaalselt järvedel, jõgedel ja rannikualadel kasutatavatele laevadele ning õli võib kasutada alati, kui tootja on märkinud kvaliteedinõudeks NMMA (National Marine Manufacturers Association) poolt kehtestatud Recertified FC-W3.

GPRIDE4004/1
Hind: 9.08 €
PAADIMO...
PAADIMOOTORI ÕLI- GULFPRIDE DFI 3000 2T, 1 L

Gulfpride DFI 3000 on poolsünteetiline, kahetaktiliste paadimootorite õli. Sobilik kasutamiseks uutes ja suure jõudlusega vesi-jahutusega päramootorites. Vastab enamike paadimootorite tootjate (Johnson, Evinrude, Mercury, Yamaha, Suzuki jne.) kvaliteedinõetele. Õli omab heakskiitu ka NNMA (National Marine Manufacturers Association) poolt.

GPRIDE3000DFI/1
Hind: 10.14 €
« Tagasi tooteid sirvima
Oakley Crewsaver Marlow Energizer Gator Guards Viking Teamac Fusion