The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge
Toode on arhiveeritud!

OSCULATI 2015 KATALOOG- RUSSIAN

Tootekood: 70.199.00RU2015
Peakategooria: Kataloogid
Tootja: Osculati
Tarnija: Osculati
Ühik: tk
Tootekirjeldus:

Venekeelses Osculati 2014 paberkandjal ja värvitrükis tootekataloogis on üle 900 lehekülje, millest leiate üle 16 000 tellitava toote, koos piltide ja tootekirjeldustega.

Tootekood Pilt Nimi Hind Kogus
70.199.00EN2017
OSCULATI 2017 KATALOOG- ENGLISH
Saadavus: KAUP ON LAOS
9.95 €
70.199.00RU2017
OSCULATI 2017 KATALOOG- RUSSIAN
Saadavus: KAUP ON LAOS
9.95 €

Vaata lisaks

ÜRO MER...
ÜRO MEREÕIGUSE KONVENTSIOON
Eesti Veeteede Ameti ja Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi väljaanne on abiks mereőiguslike küsimuste lahendamisel. Paralleeltekst eesti ja inglise keeles, 367 lehekülge.
PMT00014
Hind: 15.77 €
EESTI M...
EESTI MAGEVEEKALAD
Raamatus kirjeldatakse Eestis elavaid mageveekalu, tutvustatakse nende levikut, eluviise, sigimist, toitumist jms; őpetatakse kalaliike eristama, antakse lühiülevaade meie mageveekogudest, kalade haigustest ja parasiitidest ning kalavarude seisundist. Raamatust leiavad teavet harrastuskalastajad ja kutselised kalurid, őpilased, üliőpilased ja őpetajad, bioloogid ja loodushuvilised. 240 lehekülge.
PMT20005
Hind: 12.15 €
KAART 1...
KAART 1 - MEREKAARTIDE LEPPEMÄRGID

Kaart 1 hőlmab kőiki nii Eestis kui ka rahvusvahelistel (INT) kaartidel kasutatavaid leppemärke ja lühendeid. Teatmik on eesti ja inglise keeles, 95 lk. Raamat on vajalik navigatsioonikaartide kasutajatele kui ka kartograafidele, kes tegelevad nii navigatsioonikaartide lugemise, koostamise kui ka korrigeerimisega. Kaartidel kasutatavad leppemärgid (kőnekeeles ka kui kaardisümbolid), lühendid ja terminid on jagatud järgnevatesse teemadesse: Merepőhja iseloom, sügavused, looded ja hoovused, kivid-vrakid-takistused, sadamad, maamärgid, tehisobjektid, rajatised merel, kursid-laevateed, alad ja piirid, hüdrograafiaterminid, tuled, poid-paagid, udusignaalid, radar-raadio-satelliitnavigatsioonisüsteemid, teenistused ja väikelaevade teenindus. Lisaks veel ingliskeelsete pőhiterminite lühendite loetelu ja navigatsiooniga seotud rahvusvahelised väljendid. Teatmik on eesti ja inglise keeles, seega ka on abiks kaarditöö tegijale, kel ees ingliskeelsed kaardid. Lugemist on küll, ka tegevtüürimehele, kes saab oma teadmisi värskendada. Raamatul on olemas ka vastavad illustratsioonid, palju näiteid ja seletavaid skeeme.

PMT00010
Hind: 22.79 €
« Tagasi tooteid sirvima
Pentax Chatham Lahnakoski Barigo Baltic Nash Sports Wichard Feldten Marine