The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

ELEKTROONILNE MEREKAART, NAVIONICS, 44XG SD

Tootekood: NAV44XGSD
Peakategooria: Elektroonilised merekaardid
Tootja: Navionics
Tarnija: Pro Marine Trade
Ühik: tk
Tootekirjeldus:

Elektrooniline merekaart Navionics. SD-formaat. Balti meri, Botnia laht, Soome laht, Peipsi järv, Rootsi rannik ja järved, Lőuna-Norra kuni Flekkefjordini, Soome järved- Inarijarvi, Porttipahdan Tekojarvi, Lokan Tekojarvi, Miekojarvi, Emijarvi,Vahonselka, Mourujarvi, Yli Kitka, Kiantajarvi, Vuokkijarvi, Oulujarvi, Nuasjarvi, Ontojarvi, Lentua, Pielinen, Koitere, Hoytiainen, Viinijarvi, Pyhaselka, Orivesi, Puruvesi, Pihlajavesi, Haukivesi, Kallavesi, Suvasvesi, Juojarvi, Puula, Kyyvesi, Onkivesi, Pyhajarvi Sortavalas, Saimaa, Puruvesi, Pihlajavesi, Peilavesi, Nilakka, Pyhajarvi Iisalmis, Konnevesi, Kolima, Kivijarvi, Keitele, Paijanne, Vuohijarvi, Langelmavesi, Vanajavesi, Lappajarvi, Pyhajarvi Raumas, Lohjanjarvi-Vihti.

239.00 €
KAUP ON LAOS

Vaata lisaks

ELEKTRO...
ELEKTROONILINE MEREKAART, ALTER1 SD

Alter1 detailkaart toimib Lowrance, Simrad ja B&G multiseadmete ja kaardiplotteritega. Detailkaart katab 20nm Eesti rannikuala, Peipsi järve, Emajőge ja osaliselt Vőrtsjärve. Detailkaart töötab ainult järgmiste seadmetega: Lowrance: Mark-4 CHIRP, Mark-4 HDI, Elite-4 CHIRP, Elite-4 HDI, Elite-5 CHIRP, Elite-5 HDI, Elite-7, Elite-7 CHIRP, Elite-9 CHIRP, HDS Gen2, HDS Gen2 Touch, HDS Gen3. Simrad Yachting: NSE, NSS Sport, NSS evo2, NSO evo2. B&G: Zeus Touch, Zeus2, Zeus2 Glass Helm.

 

Vanemate seadmetega kahjuks Alter-1 detailkaart ei toimi. Kui teie seade on leitav antud nimistust ja detailkaart ei toimi, siis tuleb seadme tarkvara uuendada.

 

Ostes meilt kaardiplotteri vői multiseadme, on kaardi hinnaks 49 EUR !

ALTER1
Hind: 99.00 €
RAYMARI...
RAYMARINE a128/ KAARDIPLOTTER / KALALEIDJA, WIFI
Raymarine a128, WiFi CHIRP Kaardiplotter. Lühikirjeldus: 12-tollise diagonaaliga värvilise puuteekraaniga Raymarine a128 WiFi kaardiplotter on mőeldud väiksematele ja ka suurematele alustele, RIB tüüpi paatidele ja kalapaatidele. a98 kaardiplotter ühendab endas kompaktset disaini, puutetundlikku ekraani, GPS antenni ja CHIRP sonarit. Komplektis ei ole andurit. Merekaart tuleb eraldi osta. a98 WiFi CHIRP kaardiplotteril on WiFi ühendus, bluetooth ühendus, RayNet ühendus STNG ühendus, NMEA0183 ja toitekaabli ühendus. Lisades olemasolevale alla vaatavale CHIRP sonarile veel CP200 CHIRP SideVision sonari on nähtav 180 kraadi veealune ala.
RAYE70237
Hind: 3594.00 €
RAYMARI...
RAYMARINE a98 KAARDIPLOTTER, WIFI
Raymarine a98, WiFi CHIRP Kaardiplotter. Lühikirjeldus: 9-tollise diagonaaliga värvilise puuteekraaniga Raymarine a98 WiFi kaardiplotter on mőeldud väiksematele ja ka suurematele alustele, RIB tüüpi paatidele ja kalapaatidele. a98 kaardiplotter ühendab endas kompaktset disaini, puutetundlikku ekraani, GPS antenni ja CHIRP sonarit. Komplektis ei ole andurit. Merekaart tuleb eraldi osta. a98 WiFi CHIRP kaardiplotteril on WiFi ühendus, bluetooth ühendus, RayNet ühendus STNG ühendus, NMEA0183 ja toitekaabli ühendus. Lisades olemasolevale alla vaatavale CHIRP sonarile veel CP200 CHIRP SideVision sonari on nähtav 180 kraadi veealune ala.
RAYE70234
Hind: 1914.00 €
RAYMARI...
RAYMARINE DRAGONFLY 5 M KAARDIPLOTTER
Raymarine Dragonfly 5 M 5-tollise värvilise ekraaniga kaardiplotter koos parima Dragonfly sisseehitatud GPS kaardisüsteemiga. Dragonfly on välja tulnud uuendusliku LCD ekraani süsteemiga, millel on tervam pilt, erksamad värvid ja ei muutu kunagi uduseks.
RAYE70295
Hind: 438.00 €
« Tagasi tooteid sirvima
http://www.liisi.ee/calculator.php?type=calc_text
Wichard Pentax Icom Champion Gator Guards Le Tonkinois Flojet Veneziani