The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

MERIFORELLI RAAMAT

Tootekood: PMT20003
Peakategooria: Raamatud
Tarnija: Pro Marine Trade
Ühik: tk
Tootekirjeldus:
Raamatu esimeses osas antakse ülevaade meriforelli bioloogiast ja ökoloogiast - vaadeldakse elu soolases ja magevees, käsitletakse haigusi, taastootmist, inimtegevuse mőjusid, kaitset jms. Teises osas vaadeldakse meriforellipüügi iseärasusi nii harrastuslike kui kutseliste vahenditega, sealjuures on pőhirőhk asetatud sportlikule meriforellipüügile - varustusele, taktikale, püügilugudele jms. Raamatust leiavad teavet harrastuskalastajad, teadlased, tudengid jt. kalahuvilised. 160 lehekülge.
14.40 €
KAUP ON LAOS

Vaata lisaks

ÕNGEMEE...
ÕNGEMEES KALAVETEL 4.OSA
Järg kalameeste seas ülipopulaarse raamatusarja kolmele esimesele osale. Raamat järgib ülesehituselt oma eelkäijaid, tuues eelnenud teemad tänasesse päeva ning andes pőgusa läbilőikelise ülevaate harrastuskalastusest Eestis 2010. aastal. Vaadeldakse, millised on valdkonna olulisemad probleemid, kuidas on korraldatud harrastuslik kalapüük, missugused on püügivőimalused meil ja välismaal jms. Raamat sisaldab ka kalamehejutte, pajatusi ja reisikirju ning sellest leiavad lugemist kőik kalapüügihuvilised. 368 lehekülge.
PMT20007
Hind: 30.70 €
EESTI M...
EESTI MAGEVEEKALAD
Raamatus kirjeldatakse Eestis elavaid mageveekalu, tutvustatakse nende levikut, eluviise, sigimist, toitumist jms; őpetatakse kalaliike eristama, antakse lühiülevaade meie mageveekogudest, kalade haigustest ja parasiitidest ning kalavarude seisundist. Raamatust leiavad teavet harrastuskalastajad ja kutselised kalurid, őpilased, üliőpilased ja őpetajad, bioloogid ja loodushuvilised. 240 lehekülge.
PMT20005
Hind: 12.15 €
VÄLISMA...
VÄLISMAA KALAKOHAD

Raamat „Välismaa Kalakohad“ sisaldab 15 juttu, mis annavad nõuandeid kuidas ja mis kala antud veekogust püüda. Lood on kirjutatud isiklike kogemuste põhjal. Raamatu 208 leheküljelt leiab infot järgmistest kalastuskohtadest:

 

Ahvenamaa (Kasvik)

Ahvenamaa (Torsholm)

Stabburselvi jõgi (Norra)

Lingen (Norra)

Fredrikstad (Norra)

Alaska

Rootsi

Rootsi Lapimaa

Holland

Tutonchana jõgi (Venemaa)

Karjala (Venemaa)

Sloveenia mägijõed

Tornio (Soome)

Uus-Meremaa

 

Keel: Eesti

PMT200014
Hind: 21.95 €
« Tagasi tooteid sirvima
Maritim Ron Marks Superwinch Le Tonkinois Beuchat Barigo Helly Hansen Raymarine