Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Privaatsus

 

Klientide privaatsus on meie jaoks oluline.

 

Tellimuse registreerimisel esitatud isikuandmed kantakse meie ettevõtte kliendiregistrisse, kuid kõik Pro Marine Trade OÜ ja klientide vaheliste tehingute käigus teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse, kui konfidentsiaalset infot.

 

Pro Marine Trade OÜ ei avalda temale teatavaks saanud isikuandmeid kolmandale osapoolele. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist Pro Marine Trade OÜ andmebaasist.

 

 

Autoriõigused.

 

www.promarinetrade.com veebilehe ja selle sisu autoriõigused kuuluvad ettevõttele:

Pro Marine Trade OÜ (Reg.nr.10954172)

 

Kõik autoriõigused on kaitstud.

 

Käesolevalt veebilehelt allalaetavaid materjale on lubatud kasutada vaid sihipärastel ja isiklikel eesmärkidel ja nende kasutamine ja paljundamine kommerts eesmärkidel on keelatud.

 

Veebilehelt allalaetud materjalide paljundamisel ja avaldamisel kolmandatele osapooltele tuleb teavitada ja näidata antud materjalide algallikana, veebilehte www.promarinetrade.com.

 

 

 

Viking Viadana Lahnakoski Garmin Owatrol Nuova Rade Dometic Oceansouth

Ettevõttest

OÜ Pro Marine Trade on hulgimüügiettevõte, mis loodud 2003. aastal. Ettevõtte algaastatel alustasime paaditarvikute ja päästevahendite tarnimisega Itaaliast ja Kreekast. Peamiselt tegelesime projektipõhise müügiga ja meie põhilise kliendibaasi moodustasid erinevad riigiettevõtted.Käesolevaks ajaks oleme aga sõlminud erinevaid koostöölepinguid paljude merendusvaldkonnaga seotud firmade, tarnijate ning tootjatega. Hetkel tarnime Eestisse erinevaid merekaupu ja tooteid üle 70 erinevalt koostööpartnerilt üle maailma.  Pro Marine Trade-i kliendibaasi kuuluvad  tänaseks juba suurem osa Eestis purjespordiga, paadiehitusega, laevandusega ja merendusega seotud ettevõtteid. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda Teil alati ka meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laosolevaid tooteid väga soodsate hindadega. Lugupidamisega,Pro Marine Trade meeskond