Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Eesti vabatahtlike merepäästjate toetusprogramm

 

 

Eesti Vabatahtlik Mere- ja Järvepääste (EVMJP) on 2010 aastal asutatud merepääste esindusorganisatsioon.
EVMJP esindab 29 vabatahtlikku mere- või järvepääste ühingut üle Eesti. Organisatsiooni peamisteks eesmärkideks on esindada kohalikke ühinguid ühiselt nii Eestis, kui ka mujal maailmas. Üks nende olulisemaid ülesandeid ning eesmärke on tagada Eestis kvaliteetne merepääste teenus. Selleks on kõik vabatahtlikud merepäästjad läbinud I astme koolituse, mis annab neile võimaluse osaleda merepääste meeskonnas.
Tublimad ning aktiivsemad läbivad ka II astme koolituse, mis annab neile õiguse olla merepääste üksuse juht ning juhtida oma meeskonda merepääste töödel. EVMJP on seisnud selle eest, et merepääste koolitused oleksid sisukad ning kõigist liikmetest saaksid professionaalse suhtumisega vabatahtlikud merepäästjad.


Et jätkuvalt tagada head koolituse ja enesetäienduse taset, on vajalik uuendada ning täiendada koolituse varustust ning täiendada ka koolitajate teadmisi ning oskusi.

 

Sellest tulenavalt on Pro Marine Trade käivitanud alates 2021 aastast meie e-poes www.promarinetrade.com vastava toetusprogrammi.

Kõik meie kliendid saavad anda ka omapoolse panuse, et Eesti Vabatahtlik Mere- ja Järvepääste oleks veelgi kiirem, tõhusam ja effektiivsem. Vabatahtlike merepäästjate toetajatele on neil omaltpoolt anda Sulle ka tänukleeps.

 

 

 

 

 

                                                                       TÄNAME SIND TOETUSE EEST !

 

                                                                            

Danforth Chillbean Bush Boats Rule Gulf Garmin Quick Princeton

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond     2020 aastal külastas meie e-poodi 157 461 unikaalset külastajat ja oste sooritati 47-st erinevast riigist üle maailma.  Pro Marine Trade kuulub Eesti e-kaubanduse Liitu ja on usaldusväärne ostukoht.  Ostes merekaubad-, paaditarvikud- ja päästevahendid e-poest www.promarinetrade.com, toetad Eesti Vabatahtlikke Mere- ja Järvepäästjaid.