The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

KRUNTVÄRV- TEAMAC 2-PACK ZINC PHOSPHATE PRIMER, HALL, 1 l

Tootekood: T-2PACK-ZINC/1
Peakategooria: LÕPUMÜÜK / OUTLET
Tootja: Teamac
Tarnija: Teamac
Värv: Hall
Ühik: tk
Tootekirjeldus:
Teamac kahekomponentne epoksiid-tsinkfosfaadil pőhinev krunt oksiidikihist puhastatud ja eeltöödeldud teraspindadele kandmiseks. Värvikulu: 12 m2/l. Täielik kuivamisaeg: 3-5 ööpäeva.
Soodushind: 15.95 €
(Tavahind: 29.90 €)
KAUP ON LAOS

Vaata lisaks

VIIMIST...
VIIMISTLUSVÄRV- HEMPEL OCEAN GLOSS, VALGE, 0.75 l
Kiirelt kuivav, kahekomponentne, kőrgläikega viimistlusvärv kasutamiseks ülalpool veeliini. Värv on vastupidav ilmastiku ja abrasiivide vastu. Sobib kasutamisek terasel, alumiiniumil, plastikul ja puidul.
5550/0.75
Soodushind: 29.95 € (Tavahind: 39.95 €)
LIBISEM...
LIBISEMISVASTANE TEKIVÄRV- TEAMAC SUREGRIP, PUNANE, 1 l
Teamac Suregrip on teraline, eelnevalt valmis segatud, libisemisvastane tekivärv, mis tagab suurepärase libisemiskindluse. Teamac Suregrip on sobilik kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes, ehk kőikjal, kus on vaja tagada kindel jalgealune ja libisemisvastane pind. Sobilik kasutusala: puit-, metall- ja plastikpinnad. Värvikulu: 6-10 m2/l.
T-GRIP-RED/1
Hind: 29.90 €
MÜRKVÄR...
MÜRKVÄRV- TEAMAC PROTECTOR, MUST, 2,5 l
Effektiivne, isepoleeruv, hooajaline mürkvärv, tunnustatud Inglise tootjalt Teal & Mackrill Ltd. Teamac Protector sobib plastik-, puit- ja teraspaatide pőhja värvimiseks. Ei sobi alumiinium paatidele. Toimeaeg 12-18 kuud. Sobilik paatidele, mille sőidukiirus on 25-30 sőlme. Värvikulu: 10 m2/liiter. Optimaalne kattuvus: 2 kihti. Vedeldamiseks kasutada vajadusel Teamac lahustit V607/17.
T-PRO-BLACK/2.5
Hind: 94.90 €
« Tagasi tooteid sirvima
Watski Teamac Nash Sports Baltic Ropes Chatham Crewsaver Viadana Baltic