The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

LOWRANCE FISHHUNTER 3D

 

UUS TOODE!

 

Meie tootevalikusse on lisandunud Lowrance FishHunter 3D, mis töötab nutiseadmega ühendades ja on hea abiline nii suvel kui talvel.

 

 

 

Lowrance FishHunter 3D on juhtmevaba andur, mis kuvab veealuse pildi tasuta rakenduse abil nutiseadme ekraanile. Seade töötab WiFi võrgus Androidi ja iOSi telefonide ning tahvelarvutitega. WiFi ühendusega kalaleidja eeliseks on neli korda kiirem ühendus võrreldes seadmega, mis kasutab Bluetoothi.

 

Lowrance® FishHunter 3D omadused:

  • viis kolmesageduslikku andurit
  • sügavusulatus kuni 49 meetrit
  • WiFi ühendusulatus kuni 61 meetrit
  • viis erinevat vaadet, sealhulgas 3D vaated
  • LED-valgustus
  • kasutustemperatuur -30ºC kuni +35ºC
  • aku kestvus kasutamisel kuni 10 tundi
  • andur 381/475/675 kHz

 

FishHunteri laadimine toimub põhja all oleva pistiku kaudu (seadet avada pole vaja). Laadimist ja aku täitumist näitavad LED-indikaatorid. Aku kestvus on väikestel seadmetel alati märgatavaks probleemiks. Lowrance FishHunteri mõlemal mudelil on aku kestvuseks kuni 10 tundi, mis rahuldab ka nõudliku kalamehe vajadused.

 

Lowrance FishHunter 3D WiFi ühenduse kauguseks on 61m, toimimissügavuseks on 49m. Kuna Eesti siseveekogude maksimaalne sügavus üldjuhul üle 30m ei ulatu, siis võib toimimissügavuse lugeda piisavaks. Tavarežiimis toimimiseks peaks FishHunteri „kiilu all“ olema vähemalt 1.2 m vett. Samas on FishHunteritel olemas ka madala vee režiim, mis võimaldab kasutamist isegi 0.4m sügavuses vees.

 

FishHunter 3D mudeli sisemuses on 5 kolmesageduslikku andurit, mis annavad vee all toimuvast ja paiknevast väga hea ülevaate. Vaatenurk on suurepärased 72 kraadi! Soovi korral saab kasutaja vee- või jää all toimuvat ning põhja iseärasusi ka 3D formaadis vaadata. Kusjuures kajalood suudab eristada näiteks ka vesikasve kaladest, mis on paljudel teistel kajaloodidel endiselt probleemiks.

 

FishHunter 3D mudelil on ka spetsiaalne jääpüügi režiim-piisavalt ühtlase ja sileda jää puhul saab kajaloodi põhja vastu jääd pannes kontrollida kala olemasolu jää all vastavas punktis juba enne puurimist, mis võib väga palju aega ja vaeva kokku hoida!

 

FishHunter 3D on varustatud GPS-ga, mis võimaldab kajaloodiga „läbikammitud“ kohtadest batümeetrilisi sügavuskaarte joonistada ja järgmine kord juba täpselt õigesse punkti minna. Ehk siis saada enda kodujärvest täpne sügavuste kaart.

 

Laadimisjuhe ja kott sisalduvad komplektis. Vaata toote tutvustusvideot allpool.

 

Toote tavahind: 238 €

 

Tule tutvu seadmega meie kontoris, telli toode või kirjuta lisainfo saamiseks: sales@promarine.ee

 

Perioodil 15.01-30.01.2018 saavad kõik Facebooki kampaanias osalenud osta toodet soodushinnaga 199 €.

 

 

 

 

VDO Baltic Ropes Gerber Pentax Navionics Silva Lowrance Jobe