The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

DST800 LP PLASTIC SMART TRANSDUCER 8-15 DEGREE DT 2,8 m STNG

Tootekood: RAYA22112
Peakategooria: Instrumendid
Tootja: Raymarine
Tarnija: Raymarine
Ühik: tk
Tootekirjeldus:

DST800 LP Plastic Smart Transducer 8-15 kraadise kaldenurgaga ja 2,8 m STNG kaabliga. Ühes anduris kiirus, temperatuur ja logi. Ühendatakse otse Seatalk NG võrku. Anduri paigaldamisel jälgi anduri ülaosas olevaid nooli mis näitavad sõidu- ja kiilu suunda. Ära kunagi paigalda kajaloe andurit paadi põhja alt väljaulatuvate konstruktsioonide ega sõukruvide lähedale. Anduri ava paadi põhja puuri alati väljastpoolt sissepoole ja täpselt risti põhja välispinnaga. Enne ava puurimist veendu, et seespool ei ole segavaid detaile ja avale on tagatud piisav ligipääs. Kindluse mõttes puuri seestpoolt väljapoole 3 mm juhtava.

360.00 €
Tarneaeg meie lattu 3 päeva

Vaata lisaks

DST800 ...
DST800 LP PLASTIC SMART TRANSDUCER 2,8 m STNG

DST800 LP Plastic Smart Transducer 2,8 m STNG kaabliga. Ühes anduris kiirus, temperatuur ja logi. Ühendatakse otse Seatalk NG võrku. Anduri paigaldamisel jälgi anduri ülaosas olevaid nooli mis näitavad sõidu suunda. Ära kunagi paigalda kajaloe andurit paadi põhja alt väljaulatuvate konstruktsioonide ega sõukruvide lähedale. Anduri ava paadi põhja puuri alati väljastpoolt sissepoole ja täpselt risti põhja välispinnaga. Enne ava puurimist veendu, et seespool ei ole segavaid detaile ja avale on tagatud piisav ligipääs. Kindluse mõttes puuri seestpoolt väljapoole 3 mm juhtava.

RAYA22111
Hind: 348.00 €
DST800 ...
DST800 LP BRONZE SMART TRANSDUCER 2,8 m STNG

DST800 LP Bronze Smart Transducer 2,8 m STNG kaabliga. Ühes anduris kiirus, temperatuur ja logi. Ühendatakse otse Seatalk NG võrku. Anduri paigaldamisel jälgi anduri ülaosas olevaid nooli mis näitavad sõidu suunda. Ära kunagi paigalda kajaloe andurit paadi põhja alt väljaulatuvate konstruktsioonide ega sõukruvide lähedale. Anduri ava paadi põhja puuri alati väljastpoolt sissepoole ja täpselt risti põhja välispinnaga. Enne ava puurimist veendu, et seespool ei ole segavaid detaile ja avale on tagatud piisav ligipääs. Kindluse mõttes puuri seestpoolt väljapoole 3 mm juhtava.

RAYA22146
Hind: 444.00 €
DST800 ...
DST800 LP BRONZE SMART TRANSDUCER 8-15 DEGREE DT 2,8 m STNG

DST800 LP Bronze Smart Transducer 8-15 kraadise kaldenurgaga ja 2,8 m STNG kaabliga. Ühes anduris kiirus, temperatuur ja logi. Ühendatakse otse Seatalk NG võrku. Anduri paigaldamisel jälgi anduri ülaosas olevaid nooli mis näitavad sõidu- ja kiilu suunda. Ära kunagi paigalda kajaloe andurit paadi põhja alt väljaulatuvate konstruktsioonide ega sõukruvide lähedale. Anduri ava paadi põhja puuri alati väljastpoolt sissepoole ja täpselt risti põhja välispinnaga. Enne ava puurimist veendu, et seespool ei ole segavaid detaile ja avale on tagatud piisav ligipääs. Kindluse mõttes puuri seestpoolt väljapoole 3 mm juhtava.

RAYA22147
Hind: 474.00 €
« Tagasi tooteid sirvima
http://www.liisi.ee/calculator.php?type=calc_text
Ritchie Sonca Beuchat Raymarine Watski Whale GFN Viadana