Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

KUIDAS VALIDA SOBILIKKU PURJETAMISRIIETUST ?

 

MARINEPOOL


Kõrgtehnoloogiline funktsionaalsus:
Rohkem kui 22 aastat kogemust  ja oskusteavet on Marinepooli eelduseks valmistada väga funktsionaalseid purjetamise riideid.
Kasutades ainult parimaid materjale ja uusimat tehnoloogiat saab Marinepool tagada et toode on valmistatud kvaliteetselt ja mõeldud kasutamiseks ka ekstreemsetes oludes.
Samuti on Marinepoolil kogemus ja oskused valmistada spetsiaalselt Extreme Sailing Series riideid meeskondadele võistlemiseks.

 

Kehva ilma riided

Tormisteks ilmaoludeks merele riiete valimine on keeruline, sest seal on nii vihma, tuult kui ohtlikke laineid. Kui need oleks ainukesed kriteeriumid siis oleks asi lihtsam  aga merel on vaja ka nendes riietes liikuda ja toimetada. Seega peab riietus andma ka liikumisvabaduse, libisemiskindluse märgadel tasapindadel ja hea ventileeritavuse aktiivsele kasutajale pikema aja jooksul.

 

Sobivad riided Teie vajadustele.

 

Purjetamisriideid liigitatakse viide kategooriasse: avamere purjetamine, ranniku purjetamine, päevpurjetamine, kalapüük ja sportpurjetamine. Esialgu tutvustame lähemalt kahte neist.

 

AvamerepurjetamiNE

Avamerepurjetamise riided on mõeldud pikemaajaliseks kasutamiseks keerulistes ilmaoludes. Lühidalt öeldes, elad samades riietes nädalaid. Mõtle Volvo Ocean Race võistlusele, et paremini mõista nende riiete olulisust. Kangad ( edasiarendatud GORE-TEX ®) on vastupidavad ja hingavad, samas kulumiskindlad ja mugavad kasutada keerulistes oludes. Need riided omavad veekindlaid kaeluseid, õhutusklappe, taskuid, lisaks on kõik õmblused topelt teibitud ning küünarnukid, istmik ja põlved omavad spetsiaalsest kulumiskindlast materjalist (Cordura® PRO®) tugevdusi. Kui Teil on plaanis alustada avamerepurjetamist või pikamaa võistlemist, kus ilmastikuolud võivad olla äärmiselt heitlikud ja karmid, siis soovitaksime Marinepool FORTUNA purjetamisriideid.
Need on:
* Vastupidavast kangast ja hingavad riided rasketesse tingimustesse pikemajaliseks kasutamiseks.
* Mittekorrodeeruvad ja veekindlad lukud, õhutus- ja vee väljutamise klapid, veekindlad kaelused. Riided omavad hea nähtavusega helkureid ning reguleeritavat kapuutsi.

 

 

Ranniku purjetamine

Rannalähedane purjetamine nõuab sama kvaliteetseid riideid kui avamerepurjetamine, loomulikult on tehtud mõningad järeleandmised funktsionaalsuses, kuid mitte kvaliteedis. Ranniku purjetamiseks mõeldud riietel on hea hingavus ja ventileeritus tagatud ka karmimates oludes. Joped omavad reeglina reguleeritavat kapuutsi, topelt teibitud õmbluseid ning veekindlaid taskuid. Samuti omavad ranniku purjetamise riided nähtavust parendavaid helkureid ja muud vajalikku. Vaadake meie HOBART purjetamisriiete valikut kui ühte populaarsemat omas klassis.

Ranniku purjetamise riided on:
* Vastupidavad,  veekindlad ja hingavast kangast.
* Tugevdatud istmiku, põlvede ja küünarnukiosaga, veekindlate lukusüsteemide ja õhutussüsteemidega. Fliisist pehme krae ja soojad taskud on vaid väike näide ranniku purjetamise riietuse headest omadustest.
Soovitus: kõik ranniku purjetamise riided omavad pea kõiki omadusi mis avamerepurjetamiseks mõeldud riided, kuid on oluliselt odavamad.

 

 

Baltic Wallas-Marin Oceansouth Sonca Optima Batteries Jobe Minn Kota Bardahl

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis

Ettevõttest

   Pro Marine Trade OÜ on 2003. aastal loodud hulgimüügiettevõte. Lisaks hulgimüügile alustasime 2006. aastal e-poe www.promarinetrade.com arendamist, millest tänaseks on saanud Baltikumi suurim merekaupade veebipood. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti. Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i tegemiste ja toimetuste kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda meie veebipoe sooduspakkumistega, kust võite leida hetkel laos olevaid tooteid väga soodsate hindadega.   LugupidamisegaPro Marine Trade meeskond