Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

ALUNAUT HAMBURGI PAADIMESSILT KAUGEMALE

17.11.2014

Põhja-Euroopa suurimal paadimessil Hansebootil teist korda osalenud Alunaut OÜ esitles messil täiesti uut paati, mis on sobilik rannavalve- ja päästetöödeks.

 

Uus Hansebootil esitletud alus, kiirpaat Alunaut 8A-RIB, on võimeline kulgema ülemeetrises Väinamere laines kuni 30-sõl-mese kiirusega, ilma et reisijad seljatraumaga riskiksid. Paadi hind algab 100 000 eurost. Mootoreid on kahte tüüpi: 300 hobujõuline, mis kiirendab 40-45 sõlmeni, võimsam kasutab juba kahte mootorit, kumbki võimsusega 250 hj ja kiirendab kuni 60 sõlmeni.

 

Esimesed messipäevad jäid nädalavahetusele ja Alunaut OÜ juhatuse liige Mark Muru märkis, et messi algus oli ootuspäraselt rahvarohke. “Inimestel oli vaba aeg, tekitasime üksjagu elevust ja kogu aeg oli keegi uudistamas," rääkis Muru. Tööpäevadel külastas boksi rohkem ametimehi. "Meie paat on militaarse välimusega, politseigi käis uurimas - kutsuti riigihankel osalema," peegeldas ta võimalikke partnerlusi, mis seegi kord ees ootamas. Muru lisas, et väljas olev kaater on väga erilise ja atraktiivse disainiga ning nii loodi ka mõned tõsisemad kontaktid, kellega võib tehinguks minna.

 

Lisaks Alunaut 8A-RIBile on Alunaudi Tornimäe töökojas valmimas ka 10 meetrine teadustraal Eesti Maaülikoolile. Senistest Alunautidest suurim, 10 meetri pikkune, Võrtsjärvele mõeldud keerulisemate tehniliste lahendustega laev peab suutma üheaegselt arendama kiirust kuni 16 sõlme ja omama töökiirust 2,5 sõlme ning poolglisseerivana sõitma kuni meetri-sügavuses vees. Samuti on lõpule jõudmas 3 politseipaadi viimistlemine ja üleandmine Soome kaitsejõududele. Soome turule jõudmine on Muru sõnul samuti olnud järjekindla messidel, eriti Turu messil käimise tulemus.

Minn Kota Gulf Rule Nexus Lewmar Energizer Wichard Chatham

Ettevõttest

OÜ Pro Marine Trade on ettevõte, mis loodud 2003. aastal. Ettevõtte algaastatel alustasime paaditarvikute ja päästevahendite tarnimisega Itaaliast ja Kreekast. Peamiselt tegelesime projektipõhiste müükidega ja meie põhilise kliendibaasi moodustasid erinevad riigiettevõtted ja erafirmad.Käesolevaks ajaks oleme aga sõlminud erinevaid koostöölepinguid mitmete Euroopas tunnustatud ja merendusega seotud firmade ning tootjatega. Hetkel tarnime Eestisse erinevaid tooteid Itaaliast, Kreekast, Saksamaalt, Taanist, Inglismaalt, Hispaaniast, Rootsist, Soomest ja Lätist. Pro Marine Trade on brändide Osculati, Nauticalia ja Teamac ametlik maaletooja ja esindaja Eestis. Pro Marine Trade-i kliendibaasi kuuluvad  tänaseks juba pea suurem osa Eestis purjespordiga, paadiehitusega, laevandusega ja merendusega seotud ettevõtted. Alates 2009 aastast kuulub Pro Marine Trade ka Eesti Väikelaevaehitajate Liitu, mis ühendab enamuse Eesti suurimatest paadi- ja laevaehitajatest.  Lisaks hulgimüügile alustasime 2006 aastal ka aktiivsema jaemüügiga ja tänaseks moodustavad eraisikust paadi- ja jahiomanikud meie kliendibaasist juba väga olulise osa. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti.  Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua ka uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i hetke tegemistest, toimetustest, samuti Eesti mere-elus toimuva kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda Teil alati ka meie veebipoe sooduspakkumistega , kust võite leida hetkel laosolevaid tooteid väga soodsate hindadega. Lugupidamisega,Pro Marine Trade meeskond                                                                                         Pro Marine Trade on Eesti Väikelaevaehitajate Liidu toetajaliige