Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

KURESSAARE MEREPÄEVADEGA JÕUAB HARIPUNKTI SAAREMAA MERENÄDAL

31.07.2014

1.-9. augustini toimuv Saaremaa merenädal on ühtlasi Eestimaa suve suurim ja pikim merepidu,  kus leiab kõigile merehuvilistele sobilikke sündmusi. Meelelahutusprogrammi kõrval leiab aset ka seminare, õpitubasid, võistlusi ning korraldatakse retki merelistesse paikadesse.

 

Saaremaa merenädala kavas on Laimjala Lühikeste Ööde Filmi Festival ehk LLÖÖFF 2014, kogu nädala kestev Loona mõisa rannarahva kalaroogade nädal, pärimusmatkad, surfiküla Mändjalas, Eesti meistrivõistlused rannavolles, suurepärast muusikaprogrammi, kunstiõpitubasid, orienteerumine mootorpaatidele ja palju muud.

 

Kuressaare merepäevad juhatatakse sisse töiste juttudega väikelaevaehituse visiooniseminaril, mille päevakorras on teemad laevamootorite tulevikust, tarkadest komposiitidest,  laevade liimimisest, tootearendusest, ülipõplaste uurimistöödest ja laevaehituse kohast saare arengus.  Avatud on meretänav kesklinnast Raiekivi sääreni, käsitöölaat, antiigilaat, noore junga kool, paadimeeste väljapanekud, merendusalased telgid, lasteuõ ja noortealad, volle ja rammumehe võistlused ning palju muud meelelahutuslikku. Merepäevade melu ja jooksvate tegemiste kohta leiad huvitavat Facebooki lehelt. Tulgem kokku kõik mere- ja Saaremaa sõbrad! 

Navionics Pro Marine Whale Marinetech Crewsaver Watski Superwinch Barigo

Ettevõttest

OÜ Pro Marine Trade on ettevõte, mis loodud 2003. aastal. Ettevõtte algaastatel alustasime paaditarvikute ja päästevahendite tarnimisega Itaaliast ja Kreekast. Peamiselt tegelesime projektipõhiste müükidega ja meie põhilise kliendibaasi moodustasid erinevad riigiettevõtted ja erafirmad.Käesolevaks ajaks oleme aga sõlminud erinevaid koostöölepinguid mitmete Euroopas tunnustatud ja merendusega seotud firmade ning tootjatega. Hetkel tarnime Eestisse erinevaid tooteid Itaaliast, Kreekast, Saksamaalt, Taanist, Inglismaalt, Hispaaniast, Rootsist, Soomest ja Lätist. Pro Marine Trade on brändide Osculati, Nauticalia ja Teamac ametlik maaletooja ja esindaja Eestis. Pro Marine Trade-i kliendibaasi kuuluvad  tänaseks juba pea suurem osa Eestis purjespordiga, paadiehitusega, laevandusega ja merendusega seotud ettevõtted. Alates 2009 aastast kuulub Pro Marine Trade ka Eesti Väikelaevaehitajate Liitu, mis ühendab enamuse Eesti suurimatest paadi- ja laevaehitajatest.  Lisaks hulgimüügile alustasime 2006 aastal ka aktiivsema jaemüügiga ja tänaseks moodustavad eraisikust paadi- ja jahiomanikud meie kliendibaasist juba väga olulise osa. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti.  Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua ka uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i hetke tegemistest, toimetustest, samuti Eesti mere-elus toimuva kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda Teil alati ka meie veebipoe sooduspakkumistega , kust võite leida hetkel laosolevaid tooteid väga soodsate hindadega. Lugupidamisega,Pro Marine Trade meeskond                                                                                         Pro Marine Trade on Eesti Väikelaevaehitajate Liidu toetajaliige