Pro Marine Trade
The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

Uudised

LONDON BOAT SHOW 2014

26.11.2013
London Boat Show 2014
Rahvusvaheline London Boat Show toimub 04 - 12 jaanuaril 2014 ExCeL London keskuses. See maailmakuulus üritus on koht, kus on võimalik näha kõiki meremaailma imesid ja uuendusi.

Sellel messil teevad terve hulk suurepäraseid paadimudeleid oma debüüdi ja esmaesitluse, sealhulgas Fairline Targa 48 GT ja Princess Yachts V48, mis demonstreerivad elegantset disaini ja kogenud paadiehituse kvaliteeti.
 
Kusagil mujal ei ole nii palju paate-,jahte-, kaubamärke ja tooteid ühes kohas samal ajal, kui London Boat Show-l.

Tänavune London Boat Show tähistab oma 60. aastapäeva. Messi üheksa päeva jooksul toimub terve hulk üritusi ja etendusi, mis on pühendatud London Boat Show juubeli tähistamisele.

Vajuta SIIA, et näha rohkem informatsiooni ja haarata võimalusest võita piletid sellele fantastilisele sündmusele.
GFN Pretech Marinetech Icom Owatrol Sika Navionics Princeton

Ettevõttest

OÜ Pro Marine Trade on ettevõte, mis loodud 2003. aastal. Ettevõtte algaastatel alustasime paaditarvikute ja päästevahendite tarnimisega Itaaliast ja Kreekast. Peamiselt tegelesime projektipõhiste müükidega ja meie põhilise kliendibaasi moodustasid erinevad riigiettevõtted ja erafirmad.Käesolevaks ajaks oleme aga sõlminud erinevaid koostöölepinguid mitmete Euroopas tunnustatud ja merendusega seotud firmade ning tootjatega. Hetkel tarnime Eestisse erinevaid tooteid Itaaliast, Kreekast, Saksamaalt, Taanist, Inglismaalt, Hispaaniast, Rootsist, Soomest ja Lätist. Pro Marine Trade on brändide Osculati, Nauticalia ja Teamac ametlik maaletooja ja esindaja Eestis. Pro Marine Trade-i kliendibaasi kuuluvad  tänaseks juba pea suurem osa Eestis purjespordiga, paadiehitusega, laevandusega ja merendusega seotud ettevõtted. Alates 2009 aastast kuulub Pro Marine Trade ka Eesti Väikelaevaehitajate Liitu, mis ühendab enamuse Eesti suurimatest paadi- ja laevaehitajatest.  Lisaks hulgimüügile alustasime 2006 aastal ka aktiivsema jaemüügiga ja tänaseks moodustavad eraisikust paadi- ja jahiomanikud meie kliendibaasist juba väga olulise osa. Oleme oma klientide teadmiste ja nõudmiste abiga järjekindlalt püüdnud täiendada ja parandada oma kaubavalikut ning loomulikult ka teeninduskvaliteeti.  Meie ettevõte on kindlal veendumusel, et väärt asjad sünnivad koostööst ja omalt poolt soovime anda sellesse koostöösse parima. Ootame alati meie kontaktmeilile Teiepoolseid arvamusi ja asjakohaseid küsimusi, et säilitada seniseid ning luua ka uusi kliendisuhteid ja koostöövorme. Pro Marine Trade-i hetke tegemistest, toimetustest, samuti Eesti mere-elus toimuva kohta leiate alati värsket infot meie veebilehe uudiste lingilt. Kõik meie poolt praegu pakutavad ja turustatavad tooted leiate meie kodulehelt ja meie koostööpartnerite tootekataloogidest. Loomulikult soovitame tutvuda Teil alati ka meie veebipoe sooduspakkumistega , kust võite leida hetkel laosolevaid tooteid väga soodsate hindadega. Lugupidamisega,Pro Marine Trade meeskond                                                                                         Pro Marine Trade on Eesti Väikelaevaehitajate Liidu toetajaliige