The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

KRUNTVÄRV- TEAMAC ZINC PHOSPHATE PRIMER, HALL, 2,5 l

Tootekood: T-ZIN-GREY/2.5
Peakategooria: Kruntvärvid
Tootja: Teamac
Tarnija: Teamac
Värv: Hall
Ühik: l
Ühikule vastav kogus: 2.5
Tootekirjeldus:
Teamac Zinc Phosphate on kőrgefektiivne, alküüdvaigul pőhinev metallikrunt, millel on väga head korrosioonitőrje omadused. Seda kasutatakse nii raual- kui terasel korrosiooni kaitseks, viimistlusvärvi nagu Teamac Marine Gloss all. Ideaalne nii merel- kui ka teiste välistingumustes asuvate metallosade värvimiseks. KVärvikulu: 13m2/l. Täielik kuivamisaeg: 5-7 ööpäeva.
Failid:
28.90 €
Tarneaeg meie lattu 10 päeva
Tootekood Pilt Nimi Hind Kogus
T-ZIN-GREY/1
KRUNTVÄRV- TEAMAC ZINC PHOSPHATE PRIMER, HALL, 1 l
Saadavus: KAUP ON LAOS
13.90 €

Vaata lisaks

VEDELDA...
VEDELDAJA- TEAMAC V607/16, 1 l

Lahusti, mis sobib Teamac kruntvärvidele ja kiiresti kuivavatele toodetele.

T-TH16/1
Hind: 15.90 €
MÜRKVÄR...
MÜRKVÄRV- TEAMAC TROPICAL KILLA, SININE, 1 l
Ökonoomne mürkvärv tunnustatud Inglise tootjalt Teamac. Tropical Killa sobib plastik-, puit- ja teraspaatide pőhja värvimiseks. Ei sobi alumiinium paatidele. Värvikulu: 10 m2/liiter. Optimaalne kattuvus: 2 kihti. Vedeldamiseks kasutada vajadusel Teamac lahustit V607/17.
T-ATK-BLUE/1
Hind: 35.90 €
MÜRKVÄR...
MÜRKVÄRV- TEAMAC ANTIFOULING D, PUNANE, 2,5 l
Tugev ja effektiivne mürkvärv tunnustatud Inglise tootjalt Teamac. Antifouling D sobib plastik-, puit- ja teraspaatide pőhja värvimiseks. Ei sobi alumiinium paatidele. Teamac Antifouling D on valitud ajakirja Yachting Monthly mürkvärvide testis parimaks mürkvärviks Euroopas ja värvile on omistatud Best Buy tiitel. Värvikulu: 10 m2/liiter. Optimaalne kattuvus: 2 kihti. Vedeldamiseks kasutada vajadusel Teamac lahustit V607/17.
T-AFD-RED/2.5
Hind: 144.90 €
VIIMIST...
VIIMISTLUSVÄRV- TEAMAC MARINE GLOSS, ERINEVAD TOONID, 1 l
Teamac Marine Gloss on kvaliteetne, hea kulumiskindlusega ja kőrgläikega viimistlusvärv. Sobilik kasutada laeva tekiosade, mastide ja teiste ülalpool veeliini asuvate konstruktsioonide katmiseks. Sobib metall-, puit- ja plastikpindadele. Värvikulu: 12 m2/l. Värv segatakse vastavalt tellija soovile RAL värvikoodide alusel.
T-MG-RAL/1
Hind: 29.90 €
LIBISEM...
LIBISEMISVASTANE TEKIVÄRV- TEAMAC SUREGRIP, VALGE, 1 l
Teamac Suregrip on teraline, eelnevalt valmis segatud, libisemisvastane tekivärv, mis tagab suurepärase libisemiskindluse. Teamac Suregrip on sobilik kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes, ehk kőikjal, kus on vaja tagada kindel jalgealune ja libisemisvastane pind. Sobilik kasutusala: puit-, metall- ja plastikpinnad. Värvikulu: 6-10 m2/l.
T-GRIP-WH/1
Hind: 26.90 €
« Tagasi tooteid sirvima
Osculati Wilks Icom Gator Guards Pretech Teamac Danforth Igloo