The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

DIGITAALNE ILMAJAAM- ESL

Tootekood: 28.918.00
Peakategooria: Kellad, Baromeetrid, Hügromeetrid, Ilmajaamad
Tarnija: Osculati
Ühik: tk
Tootekirjeldus:
ELS digitaalne ilmajaam sisaldab temperatuuri, niiskuse ja tuule väliseid andureid, on traadita ühendatav ja raadio teel juhitav. Omadused: kell, kalender, raadio teel kontrollitavad funktsioonid: väline / sisemine temperatuur (Celsiuse ja Fahrenheit); sisemine / väline niiskus 20 % - 95 %; absoluutne ja suhteline HG vői Hpa őhurőhk, sademete tase millimeetrites vői tollides; tuule kiirus km / h, mph, sőlmedes vői Beauforth; tuule suuna näidik + LCD kompass; őhu / vee kondenseerumise temperatuur; ilm graafilise ikoonina (päikseline, pilves, vihm); ilma trend; tormi alarm. Kőik andmid saab sisestada arvutisse kaabli RS 232 abil. Komplektis CD-ROM + RS 232 kaabel ja AC / DC adapter.
213.25 €
Tarneaeg meie lattu 10 päeva

Vaata lisaks

ILMAENN...
ILMAENNUSTAJA, aastast 1750
Õhurőhk ? Temperatuur ? Elektrilised häired ? Lihtne tősiasi, aga keegi tea kuidas, kuidas "tormipudel" täpselt toimib. Purjelaeval HMS Beagle, Darwini ekspeditsiooniaastatel 1831-1836, kapten Robert Fitzroy välja töötatud ilmaennustaja, aga toimib ja suudab vedeliku kristalliseerumise järgi paika panna ilmamuudatusi. Loomulikult on tänapäeva elektroonika ajastul, palju praktilisemaid ja ka täpsemaid ilmajaamu, aga ... "tormipudel" on seletamatult pőnev ja väga atraktiivne ja kaunis sisustuselement seinale vői riiulile. Mőőtmed: 45 x 15 cm.
94341
Hind: 80.22 €
KÄEKELL...
KÄEKELL- CASIO TIDE WATCH- W-753AVES-2
Casio kell, millega saab peale lokaalse aja määramist vaadata ka tőusude ja mőőnade aega ning Kuu faasi. Kellal on taustvalgustus, stopper, taimer, päeva ja kuupäeva näit, 12 vői 24 tunnine ajaformaat ning äratusfunktsioon. Veekindlus: 100 M.
AT-W-753AVES-2
Hind: 44.00 €
GALILEO...
GALILEO TERMOMEETER, 62 cm
Dekoratiivne, kuid samas funktsionaalne termomeeter, mille leiutas 17.sajandil Galileo Galilei. Väikesed erivärvi klaaskuulid liiguvad välistemperatuuri muutumisel, kas vastavalt ülesse- vői allapoole. Kuulikesed on tähistatud messingist valmistatud märkidega, millele peale graveeritud vastav tempratuur Celsiuse järgi. Termomeetri kőrgus: 62 cm.
7094
Hind: 59.02 €
« Tagasi tooteid sirvima
Danforth ExNC Nexus Pro Marine Fusion Silva Viadana Cobra Marine